.

.

AS176 hava kompresörü Kiti, el hava kompresörü Taşınabilir Hava Fırça Seti Makyaj Dövme Tırnak Sanat yüz boyası Modeli Boyama Kek Dekorasyon, 125 W (ABD Plug)

AS176 hava kompresörü Kiti, el hava kompresörü Taşınabilir Hava Fırça Seti Makyaj Dövme Tırnak Sanat yüz boyası

₺ 143.07

sayı
Sipariş verilebilir

Yağsız Emme Hava Filtresi ve Minyatür Yağ Su Ayırıcı : Yağsız emme hava filtresi ve minyatür yağ su ayırıcısını benimseyen hava kaynağı daha temizdir.Ultra sessiz ve İyi Performans : Pistonlu tip sessiz hava kompresörü, 47 desibelin altındaki gürültü, sürekli çalışabilir ve basınç altında başlatılabilir.Hava Basıncı Ayarlanabilir : Hava basıncı ayar cihazı, barometre ekranı ile basıncı istediğiniz gibi ayarlayabilir.Dahili gaz depolama tankı, darbe kuvvetini azaltabilir ve mürekkep püskürtmeli efekti daha iyi hale getirebilir.Güvenli ve Güvenilir : Güç açık gösterge ışığı kullanıcıları hatırlatmak için kullanılır ve gaz deposu güvenlik cihazı güvenli ve güvenilir olan aşırı voltaj korumasına sahiptir.Otomatik durdurma ve başlatma fonksiyonu, gaz kullanılmadığında otomatik olarak kapanır ve gaz kullanıldığında otomatik olarak açılır.Bir Kalem Tutucu ile alüminyum Alaşımlı Kasa : Kabul edilen alüminyum alaşımlı kasa ve bir kalem tutucu ile birlikte gelir, bu model boyama hava kompresörü güzel ve pratiktir.Şartname : Öğe Türü : Hava Kompresörü Model : AS176 Şartname : Piston tipi Güç : 125 W Yüksüz Hız : 2900/3400 (b.p.m) Hava Tüketimi : 0.02-023 (m3/dak) Otomatik Kapanma : 3.1 bar / 45 psı Otomatik Başlatma : 2.1 bar / 30 psı Uygulanabilir Airbrush Çapı : Yaklaşık. 0.2 ~ 0.5 mm / 0.01 ~ 0.02 in Egzoz Hacmi : 20-23 L/dak Basınç Düzenleme Aralığı : 0-4 bar Hava Depolama Tankı Kapasitesi : 0.3 L Uygulama kapsamı : Güzel sanatlar çizim, güzellik tırnak boyama, mürekkep püskürtmeli dövme, sanat el sanatları yapımı, model yapımı.Nasıl Kullanılır : 1. Lütfen ilgili voltaj ve frekansa sahip kompresörü seçin ve yerel pazara uygun kompresörü takın. 2. Güç kaynağına ıslak ellerle dokunmayın. 3. Kompresörü kuru, temiz ve iyi havalandırılan bir yerde kullanın.Kompresörü yüksek sıcaklıkta, yüksek aşındırıcı ve nemli yerlerde kullanmaktan kaçının. 4. Bu kompresörü çocuk oyuncağı olarak kullanmayın ve kompresöre göz alıcı nesneler sokmayın. 5. Hava kompresörünü kullanmayı bitirdikten sonra, gösterge ışığı sönene kadar lütfen yan taraftaki açma/kapama düğmesini kapatın. 6. İşi bitirdikten sonra lütfen püskürtme tabancasını temizleyin.Suyu hava hortumundan boşaltın.Ve tüm bu aletleri havalandırılmış ve kuru bir yerde saklayın.LWH : Yaklaşık. 5.9 x 6.1 x 5.2 in Paket Listesi : 1 x hava kompresörü 1 x Hava Borusu 1 x Yağ-Su Ayırıcı 1 x Airbrush 1 x Anahtarı 1 x Damlalık 1 x Airbrush Kutusu 1 x Kullanım Kılavuzu.

Karakterislikler ilan etmisti

Item Type:
Air Compressor
Model:
AS176
Specification:
Piston type
Power:
125W
No-Load Speed:
2900/3400 (b.p.m)
Air Consumption:
0.02-023 (m³/min)
Automatic Shutdown:
3.1bar / 45 psi
Automatic Start:
2.1 bar/30 psi
Applicable Airbrush Diameter:
Approx. 0.2 ~ 0.5mm / 0.01 ~ 0.02in
Exhaust Volume:
20-23 L/min
Pressure Regulation Range:
0-4 bar
Air Storage Tank Capacity:
0.3L
Scope of Application:
Fine art drawing, beauty nail painting, inkjet tattoo, art crafts making, model making.
How to Use:
 
1. Please select the compressor with the corresponding voltage and frequency, and insert the compressor suitable for the local market. :
2. Do not touch the power supply with wet hands. :
3. Use the compressor in a dry, clean and well-ventilated place. Avoid using the compressor in high temperature, highly corrosive and humid places. :
4. Do not use this compressor as a children's toy, and do not insert any eye-catching objects into the compressor. :
5. After you finish using the air compressor, please turn off the on/off switch on the side until the indicator light goes out. :
6. After finishing the work, please clean the spray gun. Drain the water from the air hose. And store all these tools in a ventilated and dry place. :
LWH:
Approx. 5.9 x 6.1 x 5.2in
Package List:
1 x Air Compressor :
1 x Air Pipe :
1 x Oil-Water Separator :
1 x Airbrush :
1 x Wrench :
1 x Dropper :
1 x Airbrush Box :
1 x User Manual :
İlgili ürünler