.

.

CEUGS 150 W E27 LED Mısır ampuller (2 Paket)- 5730 SMD 15000Lm LED Ampul 1500 Watt Eşdeğer için Köy Bodrum Ahır Atölye Açık 85 V-265 V, sıcak ışık, 100 W

CEUGS 150 W E27 LED Mısır ampuller (2 Paket)- 5730 SMD 15000Lm LED Ampul 1500 Watt Eşdeğer için Köy Bodrum

₺ 112.50

sayı
Sipariş verilebilir

[Yüksek Kalite] 1500 watt akkor ampule eşdeğer yüksek parlaklık, Yüksek verimlilik,150 W güç tüketimi.98 LEDs ile SMD 5730, ultra parlak, 360 ° aydınlatma açısı ile, 15000 LM süper parlak. [Uzun Ömür] Uzun servis ömrü, yüksek ışık verimliliği; Enerji tasarrufu ve çevre dostu, sıradan ampullerle %90'dan fazla güç tasarrufu sağlar. [Yaygın Kullanım]Ofis, dans salonu, bar, sergi , Sanat galerileri ve Eğlence aydınlatması, ev kullanımı vb.Için uygundur. [Kolay Kurulum]Standart E27 bağlantı parçalarına uyacak şekilde tasarlanmıştır.Kurulumu kolay, tak ve çalıştır, değiştirilmesi basit, kullanımı rahat. [Sağlık ve Yeşil] UV ve IR radyasyonu yok.Kurşun, cıva ve diğer kirlilik unsurları içermez. ★Ürün özellikleri : - Farklı senaryolarda ihtiyaçlarınızı karşılamak için iki açık renk mevcuttur.-Geniş aydınlatma açısı, 360 ° aydınlatma, köşenin her santimini aydınlatır.- Sağlıklı aydınlatma, CRI80+, titreşimsiz sabit akım aydınlatması, göz sağlığını korur.- Isıyı dağıtmak, lamba boncuklarının ısısını hızlı bir şekilde aktarmak ve lamba boncuklarının ömrünü uzatmak için dahili fan.- PC yüksek ışık geçirgenliği maskesi, %99 ışık geçirgenliği, daha parlak ışık.Oo farklı ölçüm araçları Nedeniyle LEDLight renk : sıcak beyaz ışık/parlak beyaz ışık, oo E27 Power kaynağı modu : lamba tutucu güç supply Light kaynak : lütfen 1 ölçüm sapması-3mm izin Alüminyum + lamba boncuk + PC material Specification LED 365. ürün parametreleri : Ürün Adı : LED Mısır bulb Material : : .Eğer düzgün yükleyemiyor, lütfen hemen bizi arayın.★Farklı ekranlar ve ışık efektleri nedeniyle, ürünün gerçek rengi resimde gösterilen renkten biraz farklı olabilir.Teşekkürler!★Ürünü aldığınızda ancak memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin, size iade ve değişim hizmetleri sağlayabiliriz.

Karakterislikler ilan etmisti

Power supply mode:
lamp holder power supply
Light source:
LED
Light color:
warm white light/bright white light
★Due to different measurement tools, please allow a measurement deviation of 1-3mm. :
★If you cannot install it correctly, please contact us immediately. :
★Due to different displays and lighting effects, the actual color of the product may be slightly different from the color shown in the picture. Thanks! :
★When you receive the product but are not satisfied, please contact us, we can provide you with return and exchange services. :
İlgili ürünler