.

.

Aziz Patrick Günü Shamrock Masa Koşucu, İrlandalı Yonca Masa Örtüsü Yeşil Shamrock Dantel İşlemeli Masa Örtüsü Aziz Patrick Günü Ev Dekorasyon Akşam Yemeği Parti Malzemeleri için(1 Paket, 13x75 inç)

Aziz Patrick Günü Shamrock Masa Koşucu, İrlandalı Yonca Masa Örtüsü Yeşil Shamrock Dantel İşlemeli Masa Örtüsü

₺ 23.97

sayı
Sipariş verilebilir

Polyester Yonca Masa Örtüsü.Aziz Patrick Günü Masa Dekorasyonu : yakl.ölçen 1 paket Aziz Patrick Günü yonca masa koşucusu alacaksınız. 13 x 75 inç/ 32,5 x 190 cm, 6-8 kişilik masalar için mükemmel, çoğu dikdörtgen masa, yuvarlak masa ve kare masa için uygundur.iyi masa maçı ve mutlu St. Patrick Günü tatil atmosferi geliştirmek.St.İrlanda yonca runner masa örtüsü özellikleri yeşil Yonca şekilleri farklı boyutlarda bağ, dalgalı kenar tasarım masa örtüsü daha sevimli ve hassas hale getirir Patrick Günü Teması Tasarım : aileler ya da Aziz Patrick Günü için daha mutlu bir atmosfer ekleyebilirsiniz arkadaşlar, sevginizi göstermek için kolay.Dayanıklı Malzeme : dantel İrlandalı yonca masa koşucu polyester elyaf yapılır, çift taraflı dantel işlemeli zanaat kullanın, güzel, dayanıklı ve uzun süreli kullanımı olabilir; makine tarafından yıkanabilir ama bir çamaşır torbası ile yıkamak için tavsiye, yonca masa koşucu kolay temizlenebilir ve mağaza, yeniden kullanılabilir her yıl.Uygulanabilir Durumlar : yeşil yonca dantel masa örtüsü Aziz Patrick günü, bahar partisi, Paskalya partisi veya günlük yaşam için uygundur, yonca dantel masa örtüsünü masa üstlerine, çay masasına, ayakkabı dolabına, TV sehpasına ve şömineye vb.Uygulayabilirsiniz.ve şenlikli şifoniyer eşarp olarak uygulanabilir.Güzel masa örtüsü zengin bir festival atmosferi katacak ve ailenize ve arkadaşlarınıza şanslı dilekler verecektir.Temizlemesi Kolay : bu masa koşucusu hafifçe makinede yıkanabilir veya elde yıkanabilir, çabuk kurur.ve solma ve küçülme konusunda endişelenmeyin, önümüzdeki yıllarda uzun süre kullanılabilir. St. Patrick Günü Shamrock Masa Koşucusu, İrlanda Yonca Masa Örtüsü Yeşil Shamrock Dantel İşlemeli Masa Örtüsü St.Patrick Günü Ev Dekorasyon Akşam Yemeği Parti Malzemeleri Şartname : ★Paket içeriği : 1 x Shamrock dantel işlemeli masa koşucu ★ Malzeme : %100 kumaş polyester ★ Boyut : yaklaşık. 13 x 75 inç / 32,5 x 190cm ★ Renk : Yeşil Özellikler : Sevinç ve Şanslı Yonca Masa Koşucusu : yonca şans ve umudu temsil eder ve aynı zamanda Aziz Patrick Günü için eşsiz bir tatil öğesidir.Serbest-Satış Servis : ürün kalitesini iyileştirmeye adadık Sonra masa örtüsü ile bir festival dokunuş eklemek, iyi şanslar doldurun bu sezon Dayanıklı Malzeme neşe ve Mayıs : İrlandalı yonca dantel masa runner polyester elyaf yapılmış, çift taraflı dantel işlemeli el sanatları, güzel, dayanıklı kullanımı ve vadeli kullanın; uzun makine ile yıkadım ama çamaşır torbası ile yıkamayı tavsiye edilebilir, yonca masa runner temiz ve saklamak için kolay olabilir, Endişe her yıl yeniden kullanılabilir.Herhangi bir ürün kalitesi sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve size mükemmel bir çözüm sunacağız Bakım Talimatları : - Elde veya makinede yıkanabilir - Soğuk suda veya 30℃ ' nin altında yıkayın. - Kuru temizleme yapmayın-Ağartıcı etmeyin Notlar : Manuel ölçüm, lütfen boyuttaki küçük hatalara izin verin.Farklı ekranlar nedeniyle renkler hafif bir fark olabilir.

Karakterislikler ilan etmisti

★Package included:
1 x Shamrock lace embroidered table runner
★ Material:
100% fabric polyester
★ Size:
approx. 13 x 75 inch/ 32.5 x 190cm
★ Color:
Green
Features:
Joy and Lucky Shamrock Table Runner:
shamrocks represents luck and hope, and is also a unique holiday element for St. Patrick’s Day. Add a festive touch with our tablecloths, May joy and good luck fill this season :
Durable Material:
the lace Irish clover table runner is made of polyester fiber, use double-sided lace embroidered craft, beautiful, durable and can long-term use; Can be washed by machine but recommended to wash with a laundry bag, clover table runner is easy to clean and store, can be reused every year :
Worry-Free After-Sales Service:
we are committed to improving product quality. If you have any product quality problems, please contact us and we will provide you with a perfect solution :
Care Instructions:
- Hand or machine washable :
- Wash in cold water or below 30℃. :
- Do not dry clean :
- Do not bleach :
Notes:
Manual measurement, please allow slight errors on size. :
The colors may exist slight difference due to different screens. :
İlgili ürünler