.

.

Aqur2020 100 Adet Halka Daire Domuz Sığır Koyun Kuyruk Kesme Castration Kauçuk

Aqur2020 100 Adet Halka Daire Domuz Sığır Koyun Kuyruk Kesme Castration Kauçuk

₺ 15.96

sayı
Sipariş verilebilir

Kullanımı kolay, operatörlerin becerilerin kullanımında ustalaşmak için sadece kısa bir eğitim süresine ihtiyaçları vardır.En yaygın kuyruk eklemi, elastik bir alet kullanarak kuyruğa lastik halkalar (veya bantlar) uygulamaktır.Güvenli ve kansız, stres tepkisi küçüktür.Hayvan kuyruğu, kastrasyon vb.Için çeşitli kullanımlar.Yüksek kaliteli kauçuk malzemeden yapılmış, sağlam ve güçlü tokluk, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Basit ameliyat sonrası tedavi.Elastik hadım edici ile hadım edilen hayvanlar, komplikasyonları önlemek için ameliyattan sonra özel bir bakıma ihtiyaç duymazlar.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Castration Rings Material : Rubber Color : White Outer Çapı : Yaklaşık.10mm / 0.39 İnç Çap : Yaklaşık.4mm / 0.16 inç Ağırlık : Yaklaşık.30g / 1.1 ozmiktar : 100 adetkastrasyon halkalarını nasıl kullanacağınızı gösterin : İlk adım.Kuyruk kastrasyon halkalarını çıkarın ve ona alkol uygulayın, böylece kuyruk kastrasyon işlemi sırasında hayvanın kuyruğu azalacaktır.Saç çok uzunsa, yaranın enfeksiyonunu önlemek için kesilmelidir.Kuyruk kastrasyon tuzağını kastrasyon forsepsine takın.Hayvanların kuyruk kastrasyonu 1-3 haftalık doğumdan sonra yapılabilir.İkinci adım.Genleşme forsepsini tutun ve ardından kuyruk kastrasyon halkaları genişletilecektir.Kuyruk hadım tuzağını hayvanın kuyruğuna koyacağız.Koçların ve koyunların kuyruk kastrasyon pozisyonunun farklı olduğunu unutmayın.Koç, kuyruk omurunun 2-3 ekleminde olmalıdır.Koyun kuyruğun tabanında 3-4 koksigeal eklem olmalı, çok yakın olmamalı ve anüs maruz kalacak ve enfekte olması kolay olacaktır.Kuyruk kastrasyonunun sıcak yaz ve soğuk kış aylarında yapılması kolay değildir.Paket listesi : 100 x Castration yüzük Not : 1. Izin lütfen 1-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Karakterislikler ilan etmisti

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Castration Rings
Material:
Rubber
Color:
White
Outer Diameter:
Approx.10mm / 0.39in
Inner Diameter:
Approx.4mm / 0.16in
Weight:
Approx.30g/1.1oz
Quantity:
100pcs
How to use the castration rings:
The first step. Take out the tail castration rings and apply alcohols to it, so that the tail of the animal will be reduced during the tail castration process. If the hair is too long, it should be cut off to avoid infection of the wound. Put the tail castration trap on the castration forceps. Tail castration of animals can be performed after 1-3 weeks of birth. :
The second step. Hold the expansion forceps and then the tail castration rings will be expanded. We will put the tail castration trap on the tail of the animal. Note that the tail castration position of the rams and the ewe are different. The rams should be at the 2-3 joints of the tail vertebra. The ewe should be at the base of the tail 3-4 coccygeal joints, not too close, and the anus will be exposed and easy to be infected. :
Tail castration is not easy to do in the hot summer and cold winter. :
Package List:
100 x Castration Rings :
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
İlgili ürünler