.

.

RQBHD iplik, tırnak etiket 126cm tırnak etiket (Renk: 1 adet)

RQBHD iplik, tırnak etiket 126cm tırnak etiket (Renk: 1 adet)

₺ 96.87

sayı
Sipariş verilebilir

Not : . 1. Bilgisayar monitöründeki ekran nedeniyle, resim ile gerçek öğe arasındaki rengin farklı olabileceğini lütfen unutmayın. 2. Manuel ölçümlere göre %2-3 fark vardır. 3. Lütfen satın almadan önce boyut çizimini dikkatlice kontrol edin. 3 D Akrilik Oyma Tırnak Sticker Kabartmalı Beyaz ve Pembe Renk Çiçek Su Çıkartması.Şartname : Öğe Türü : Nail Art Damgalama plate Size : Yaklaşık. 6 * 12cm Weight : 35g Pattern : Nokta Çizgileri Halat Geometrik XL-001 Brand : BEAUTYBİGBANGİnstructions : Plaka ince şeffaf bir koruyucu film ile korunmaktadır, lütfen kullanmadan önce filmi çıkarın, böylece oje stamper tarafından aktarılabilir.Özellik : 1. Çiviye baz kat veya normal cila uygulayın.2. Tırnak cilasını bir plaka içinde istenen görüntüye uygulayın. (Önerilen : Düz Renk Oje kullanın, böylece doku diğer oje daha kalın olacaktır) 3. 45 derecenin üzerine eğilmiş bir kazıyıcı yapın ve aşırı cilayı içeriden dışarıya hızlı ve güçlü bir şekilde kazıyın.4. Tasarımı almak için stampere hafif bir yuvarlanma hareketi ile hemen basın.Görüntü damga üzerine aktarılır.5. Görüntüyü tırnağınıza hafif bir yuvarlanma hareketi ile damgalayın.Görüntü tırnağınıza aktarılır.6. Tüm tırnaklarınız için yukarıdaki adımları tekrarlayın.

Karakterislikler ilan etmisti

Item Type:
Nail Art Stamping plate
Size:
Approx. 6*12cm
Weight:
35g
Pattern:
Dot Lines Rope Geometric XL-001
Brand:
BEAUTYBIGBANG
Instructions:
The plate is shielded by a thin transparent protective film, please remove the film before use, so that the nail polish can be transferred by the stamper. :
Feature :
1. Apply base coat or regular polish on the nail. :
2. Apply the nail polish to desired image within a plate. (Recommended:
Use the Solid Color Nail Polish, so that the texture will be thicker than other nail polish)
3. Make a scraper leaned over 45 degrees and scrape excessive polish off quickly and strongly from inside to outside. :
4. Immediately press the stamper with a gentle rolling motion to pick up the design. The image is transferred on the stamp. :
5. Stamp the image on your nail with a gentle rolling motion. The image is transferred on your nail. :
6. Repeat the above steps for all of your nails. :
İlgili ürünler